^Do góry
  • 1 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
    Szkoła dziecięcych marzeń
  • 2 Szkoła Podstawowa Spytkowo
    Szkoła która spełnia oczekiwania rodziców
  • 3 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
    Nieograniczone pokłady energii oraz uśmiech na twarzach uczniów.
  • 4 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
    Kadra nauczycieli którzy pochylają się nad każdym uczniem.
  • 5 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
    TO NASZA SZKOŁA
SP Spytkowo

 

Społeczno-Oświatowe

Stowarzyszenie

Pomocy Pokrzywdzonym

i Niepełnosprawnym

  " Edukator" w Łomży

eduSCIENCE

RODO w szkole

Przyroda z klasą

Niepodległa

Podaruj 1%

 

 
 
 

Plan lekcji Oddział przedszkolny Wychowawczyni: Joanna Wojciechowska

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:30-8:15

e.przedszkolna

e.przedszkolna e.przedszkolna e.przedszolna

e.przedszkolna

2

8:20-9:05

e.przedszkolna

e.przedszkolna e.przedszkolna e.przedszkolna

e.przedszkolna

3

9:10-9:55

e.przedszkolna

e.przedszkolna e.przedszkolna e.przedszkolna

e.przedszkolna

4

10:00-10:45

e.przedszkolna

e.przedszkolna e.przedszkolna e.przedszkolna

e.przedszkolna

5

11:00-11:45

e.przedszkolna

e.przedszkolna e.przedszkolna e.przedszkolna

e.przedszkolna

6

12:05-12:50

Religia

  e.angielski

e.przedszkolna

 

 

Plan lekcji Przedszkole "SMYK" Wychowawczyni: Justyna Tracichleb

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:30-8:15

e.przedszkolna

e.przedszkolna e.przedszkolna e.przedszkolna

e.przedszkolna

2

8:20-9:05

e.przedszkolna

e.przedszkolna e.przedszkolna e.przedszkolna

e.przedszkolna

3

9:10-9:55

e.przedszkolna

e.przedszkolna e.przedszkolna e.przedszkolna

e.przedszkolna

4

10:00-10:45

e.przedszkolna

e.przedszkolna e.przedszkolna e.przedszkolna

e.przedszkolna

5

11:00-11:45

e.przedszkolna

e.przedszkolna e.przedszkolna e.przedszkolna

e.przedszkolna

6

12:05-12:50

Religia

  e.przedszkolna j.angielski

 

 

Plan lekcji kl.I Wychowawczyni: Karolina Żuk , n-l wspomagający: Ewa Szewc

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:30-8:15

e.ogólna

e.ogólna Informatyka e.ogólna e.ogólna

2

8:20-9:05

e.ogólna

e.ogólna w-f e.ogólna e.ogólna

3

9:10-9:55

Religia

e.ogólna w-f j.angielski e.ogólna

4

10:00-10:45

j.angielski

zaj.rozwijające w-f Religia e.plastyczna

5

11:00-11:45

 

e.muzyczna e.ogólna

 

 

6

12:05-12:50

 

 

e.ogólna

 

 

 

Plan lekcji kl.II Wychowawczyni: Dorota Maliszewska

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:30-8:15

e.ogólna

e.ogólna j.angielski e.ogólna e.ogólna

2

8:20-9:05

e.ogólna

e.ogólna w-f e.ogólna e.ogólna

3

9:10-9:55

e.ogólna

e.muzyczna w-f Informatyka e.ogólna

4

10:00-10:45

e.plastyczna

zaj.rozwijające w-f j.angielski Religia

5

11:00-11:45

 

Religia e.ogólna    

6

12:05-12:50

 

 

e.ogólna

 

 

 

Plan lekcji kl.III Wychowawczyni: Kamila Kucharewicz

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:30-8:15

e.ogólna

e.ogólna j.angielski e.ogólna e.ogólna

2

8:20-9:05

e.ogólna

e.ogólna w-f e.ogólna e.ogólna

3

9:10-9:55

e.ogólna

e.muzyczna w-f Informatyka e.ogólna

4

10:00-10:45

e.plastyczna

j.angielski w-f zaj.rozwijające Religia

5

11:00-11:45

 

Religia e.ogólna

 

 

6

12:05-12:50

 

 

e.ogólna

 

 

 

Plan lekcji kl.IV Wychowawczyni: Aleksandra Borkowska

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:30-8:15

Religia

Przyroda j.polski Przyroda

Historia

2

8:20-9:05

Matematyka

g.wychowawcza w-f Matematyka j.angielski

3

9:10-9:55

j.angielski

Matematyka w-f j.polski Religia

4

10:00-10:45

Technika

Muzyka w-f Informatyka Plastyka

5

11:00-11:45

w-f

j.polski Matematyka j.angielski j.polski

6

12:05-12:50

zaj.rozwijające z matematyki

j.polski     WDŻ

 

Plan lekcji kl.V Wychowawczyni: Wiesława Romankiewicz

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:30-8:15

Religia

j.angielski Historia Historia j.angielski

2

8:20-9:05

j.angielski

Matematyka j.polski w-f Matematyka

3

9:10-9:55

Technika

Biologia j.polski w-f Religia

4

10:00-10:45

j.polski

Muzyka Matematyka j.polski Plastyka

5

11:00-11:45

w-f

w-f Informatyka Matematyka

g.wychowawcza

6

12:05-12:50

zaj.rozwijające z matematyki

  Geografia WDŻ

j.polski

 

Plan lekcji kl.VI Wychowawczyni: Karolina Tałałaj

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:30-8:15

Matematyka

Matematyka Historia j.angielski g.wychowawcza

2

8:20-9:05

Biologia

j.angielski j.polski Religia Religia

3

9:10-9:55

Technika

j.polski Matematyka Plastyka j.angielski

4

10:00-10:45

j.polski

w-f Muzyka w-f j.polski

5

11:00-11:45

Informatyka

j.polski Geografia w-f WDŻ

6

12:05-12:50

Historia

  w-f Matematyka

 

 

Plan lekcji kl.VII Wychowawca: Wiesław Steć

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:30-8:15

Biologia

Historia Chemia j.angielski j.niemiecki

2

8:20-9:05

Informatyka

j.polski Matematyka Religia Religia

3

9:10-9:55

j.polski

j.angielski Biologia Plastyka j.niemiecki

4

10:00-10:45

Chemia

w-f Muzyka w-f Matematyka

5

11:00-11:45

Matematyka

Matematyka j.angielski w-f j.polski

6

12:05-12:50

g.wychowawcza

Fizyka w-f j.polski j.polski

7

12:55-13:40

Fizyka

zaj.rozwijające z j.polskiego Geografia Historia  
8 13:45-14:30     Geografia    

 

Plan lekcji kl.VIII Wychowawczyni: Jolanta Trela, n-l wspomagający: Marika Chaber

Nr

Godziny

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:30-8:15

Informatyka

Historia Matematyka Matematyka j.niemiecki

2

8:20-9:05

j.polski

w-f Chemia j.angielski j.niemiecki

3

9:10-9:55

Biologia

w-f j.angielski Religia zaj.rozwijające z matematyki

4

10:00-10:45

Chemia

Fizyka j.polski j.polski EDB

5

11:00-11:45

Religia

j.angielski w-f Historia WOS

6

12:05-12:50

j.polski

j.polski g.wychowawcza w-f WOS

7

12:55-13:40

Fizyka

Matematyka Geografia  

Doradztwo zawodowe

8 13:45-14:30 Matematyka        

 

Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli przeznaczone na konsultację dla rodziców w roku szkolnym 2019/2020- przedszkole i nauczanie wczesnoszkolne

 

Nauczyciel

Dzień

Godzina

Karolina Żuk

 

 

Dorota Maliszewska

 

 

Kamila Kucharewicz

 

 

Joanna Wojciechowska

 

 
Justyna Tracichleb    

 

Dyżury nauczycieli przeznaczone na konsultację dla rodziców w roku szkolnym 2019/2020 - klasy 4-8

 

Nauczyciel

Dzień

Godzina

Wiesława Romankiewicz

 

 

Karolina Tałałaj

 

 

Wiesław Steć

 

 

Jolanta Trela

 

 

Aleksandra Borkowska

 

 

Karolina Żuk

 

 

Ewa Szewc

 

 

Marika Chber

 

 

Tomasz Zawada

 

 

Wojciech Jankowski

 

 

Anna Fedyk

 

 

 

Dyżur pedagoga szkolnego (mgr Kamila Kucharewicz) odbywa się w poniedziałek w godzinach 10:00 – 10:45 w sali nr 8.

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Spytkowie Rights Reserved.


Facebook - Szkoła Podstawowa w Spytkowie