^Do góry
 • 1 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Szkoła dziecięcych marzeń
 • 2 Szkoła Podstawowa Spytkowo
  Szkoła która spełnia oczekiwania rodziców
 • 3 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Nieograniczone pokłady energii oraz uśmiech na twarzach uczniów.
 • 4 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Kadra nauczycieli którzy pochylają się nad każdym uczniem.
 • 5 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  TO NASZA SZKOŁA
SP Spytkowo

 

Społeczno-Oświatowe

Stowarzyszenie

Pomocy Pokrzywdzonym

i Niepełnosprawnym

  " Edukator" w Łomży

eduSCIENCE

RODO w szkole

Przyroda z klasą

Niepodległa

Podaruj 1%

 

 
 
 

🎈🎉Bal ósmoklasistów🎉🎈

W piątkowy wieczór w naszej szkole odbył się Bal Ósmoklasisty. Uroczystość rozpoczęła się od części oficjalnej, poprowadzonej  przez Paulinę Rubacką i Marcina Niedźwieckiego. Na sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie klasy ósmej oraz zaproszeni goście: Pani Dyrektor Justyna Kudła – Skura, pełniąca obowiązki Dyrektora Pani Jolanta Trela, Grono Pedagogiczne, nauczyciele, którzy od nas odeszli - Pani Barbara Run i Pan Jarosław Gałęzowski, pracownicy szkoły, rodzice oraz klasa VII.

Prawie już absolwenci przy wsparciu Pani Doroty Maliszewskiej przygotowali piękne i wzruszające podziękowania dla wszystkich pracowników szkoły. Każdy usłyszał coś miłego pod swoim kierunkiem, zobaczył swoje śmieszne zdjęcie i otrzymał upominki. 

 

Następnie klasa ósma wzruszyła nas po raz kolejny wykonaniem „Piosenki absolwentów” i prezentacją „ Przeżyjmy to jeszcze raz”. Tego dnia, wszystkie oczy skupione były na naszej wyjątkowej „siódemce”, dlatego każdy chciał powiedzieć im kilka ciepłych słów.  Przemowom nie było końca. Również rodzice złożyli im życzenia i podarowali na pamiątkę piękne poduszki ze zdjęciem klasowym.

Po części oficjalnej ósmoklasiści zatańczyli belgijkę, tańca tego nauczył ich Pan Wiesław Steć.

Teraz przyszła już kolej na same przyjemności. W namiocie czekał pyszny poczęstunek i tort ufundowany przez Radę Rodziców. Jakby tego było mało Pani Ewa Rubacka zakupiła wszystkim dzieciom pizzę. Po posiłku zaczęły się tańce i tu okazało się jakich tancerzy mamy w ósmej klasie.

 

 

 

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Spytkowie Rights Reserved.


Facebook - Szkoła Podstawowa w Spytkowie