^Do góry
 • 1 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Szkoła dziecięcych marzeń
 • 2 Szkoła Podstawowa Spytkowo
  Szkoła która spełnia oczekiwania rodziców
 • 3 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Nieograniczone pokłady energii oraz uśmiech na twarzach uczniów.
 • 4 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Kadra nauczycieli którzy pochylają się nad każdym uczniem.
 • 5 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  TO NASZA SZKOŁA
SP Spytkowo

 

Społeczno-Oświatowe

Stowarzyszenie

Pomocy Pokrzywdzonym

i Niepełnosprawnym

  " Edukator" w Łomży

eduSCIENCE

RODO w szkole

Przyroda z klasą

Niepodległa

Podaruj 1%

 

 
 
 

🚌🏝Wycieczka szkolna 🏝🚌

W dniach 03.06 – 05.06.2019 r. wyjechaliśmy na długo oczekiwaną wycieczkę. 
Pierwszego dnia zwiedziliśmy Frombork, m.in. Bazylikę Katedralną pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Andrzeja Apostoła, następnie weszliśmy na wieżę Radziejowskiego, gdzie zobaczyliśmy Zalew Wiślany. Potem udaliśmy się do Stegny, do ośrodka, w którym mieliśmy zakwaterowanie. Jeszcze tego samego dnia braliśmy udział w grze terenowej, szukaliśmy bursztynów. Potem uczestniczyliśmy w prelekcji dotyczącej znalezionych skarbów. Dzień zakończyliśmy ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Drugiego dnia poszliśmy nad morze, pogoda nam dopisywała, tu opalaliśmy się i braliśmy udział w różnych grach i zabawach. Po błogim lenistwie pojechaliśmy zwiedzać Malbork. Poznaliśmy historię zamku opowiedzianą przez panią przewodnik i obejrzeliśmy, m.in. Zamek Wysoki z kościołem Najświętszej Marii Panny i z kaplicą grobową św. Anny, Zamek Średni z Wielką Komturią, Wielkim Refektarzem, Pałacem Wielkich Mistrzów, Refektarzem Letnim i Zimowym oraz Zamek Niski (Przedzamcze) z kaplicą św. Wawrzyńca i szeregiem zabudowań gospodarczych. Ponadto mieliśmy możliwość podziwiania panoramy Malborka i okolic z wieży widokowej znajdującej się na terenie zamku i dowiedzieliśmy się, że w 1997 r. zamek wpisano na listę światowego dziedzictwa UNESCO.Zamek krzyżacki jego zakamarki na wielu z nas wywarły ogromne wrażenie. 
Trzeciego dnia opuściliśmy Stegnę i nasz ośrodek po to by odwiedzić Gdańsk. Dzień rozpoczęliśmy od zwiedzania Centrum Nauki Hewelianum, miejsca, w którym nauka łączy się z zabawą. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Następnie udaliśmy się na spacer przepiękną gdańską starówką, Do Spytkowa wszyscy wróciliśmy z dobrymi humorami, napełnieni nowymi doświadczeniami i zjednoczeni wspomnieniami. 
Jeszcze raz bardzo dziękujemy państwu Annie i Mariuszowi Dobosz za wspaniałą opiekę nad nami podczas wycieczki.

Więcej zdjęć na facebook'u szkoły: @spspytkowo

 

 

 

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Spytkowie Rights Reserved.


Facebook - Szkoła Podstawowa w Spytkowie