^Do góry
 • 1 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Szkoła dziecięcych marzeń
 • 2 Szkoła Podstawowa Spytkowo
  Szkoła która spełnia oczekiwania rodziców
 • 3 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Nieograniczone pokłady energii oraz uśmiech na twarzach uczniów.
 • 4 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Kadra nauczycieli którzy pochylają się nad każdym uczniem.
 • 5 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  TO NASZA SZKOŁA
SP Spytkowo

 

Społeczno-Oświatowe

Stowarzyszenie

Pomocy Pokrzywdzonym

i Niepełnosprawnym

  " Edukator" w Łomży

eduSCIENCE

RODO w szkole

Przyroda z klasą

Niepodległa

Podaruj 1%

 

 
 
 

👱‍♀️👱‍♂️🏆Festiwal Piosenki Przedszkolnej pod patronatem Wójta Gminy Giżycko🏆👱‍♂️👱‍♀️

31.05.2019r. w Szkole Podstawowej w Spytkowie odbył się Festiwal Piosenki Przedszkolnej pod patronatem Wójta Gminy Giżycko Pana Marka Jasudowicza, którego organizatorem było Przedszkole „Smyk” w Spytkowie.
Celem konkursu była popularyzacja piosenki dziecięcej, integrowanie środowisk przedszkolnych, rozbudzenie zmiłowania do śpiewu. Festiwal skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym (od 4 do 7 lat), uczęszczających do przedszkoli.
Impreza rozpoczęła się od powitania przybyłych gości przez organizatorki Joannę Wojciechowską i Dorotę Maliszewską oraz Panią Jolantę Trela – pełniącą obowiązki Dyrektora Szkoły Podstawowej w Spytkowie. Gośćmi były dzieci wraz z opiekunami z Niepublicznego Przedszkola „Promyk” z Giżycka, Niepublicznego Przedszkola „Koralik” z Giżycka, Przedszkola z Bystrego, Przedszkola z Upałt oraz Przedszkola „Smyk” ze Spytkowa.
Przesłuchanie przedszkoli nastąpiło w dwóch kategoriach: I kategoria - soliści, II - kategoria zespoły.
Jury w składzie: Pani Barbara Somionko, Pani Karolina Żuk oraz Pani Edyta Osiecka przyznało I miejsce w kategorii solistów dla Marysi Szyszko oraz II miejsce dla Mai Zaręby (obie dziewczynki prezentowały Przedszkole w Upałtach). W kategorii zespołów Jury przyznało I miejsce grupie „Dzieciaki w akcji” z Przedszkola z Bystrego, II miejsce ex aequo zajęły dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Smyk” ze Spytkowa wraz z zespołem „Promyczki” z Niepublicznego Przedszkola „Promyk” z Giżycka, III miejsce zajął zespół „Misie” z Niepublicznego Przedszkola „Koralik” z Giżycka.
Po ogłoszeniu wyników przez Jury, Pani Jolanta Trela osobiście wręczyła nagrody: gry (dla każdego przedszkola) oraz upominki i dyplomy dla każdego dziecka. Dodatkowo zostały wręczone dyplomy z podziękowaniami dla opiekunów, którzy przygotowywali dzieci do występów. Należy nadmienić, iż wszyscy uczestnicy festiwalu byli bardzo dobrze przygotowani do występów. 
Podczas imprezy były prowadzone zabawy przez firmę animacyjną „Tygrysek”, m.in. pokaz baniek dymnych, ogniowych, zabawy ruchowe przy muzyce. Dzieci i opiekunowie mogli skorzystać ze zrobienia pamiątkowych zdjęć z fotobudki. Nauczycielki: Pani Kamila Kucharewicz i Pani Aleksandra Borkowska zajęły się malowaniem twarzy dzieci. Zadbaliśmy też o słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników. Oprócz sielskiej atmosfery, dopisała nam również pogoda (a był to bardzo ważny czynnik, gdyż impreza odbyła się w ogrodzie przedszkolnym, na łonie natury).
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim dzieciom. Dziękujemy paniom, które przyjęły zaproszenie i przygotowały podopiecznych do konkursu. Dziękujemy również Komisji Konkursowej za pomoc w wytypowaniu zwycięzców oraz firmie animacyjnej „Tygrysek” za zapewnienie atrakcji podczas tego dnia.
Zapraszamy za rok!!!

 

 

 

 

 

 

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Spytkowie Rights Reserved.


Facebook - Szkoła Podstawowa w Spytkowie