^Do góry
 • 1 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Szkoła dziecięcych marzeń
 • 2 Szkoła Podstawowa Spytkowo
  Szkoła która spełnia oczekiwania rodziców
 • 3 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Nieograniczone pokłady energii oraz uśmiech na twarzach uczniów.
 • 4 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Kadra nauczycieli którzy pochylają się nad każdym uczniem.
 • 5 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  TO NASZA SZKOŁA
SP Spytkowo

 

Społeczno-Oświatowe

Stowarzyszenie

Pomocy Pokrzywdzonym

i Niepełnosprawnym

  " Edukator" w Łomży

eduSCIENCE

RODO w szkole

Przyroda z klasą

Niepodległa

Podaruj 1%

 

 
 
 

🎊Ach, co to był za BAL...🎊

19 stycznia 2019 r. w restauracji Hotelu Tajty odbył się V Bal Charytatywny na rzecz Szkoły Podstawowej w Spytkowie, objęty honorowym patronatem Wójta Gminy Giżycko, pana Marka Jasudowicza.

Mimo wielu zawirowań, związanych z ogłoszeniem żałoby narodowej w sobotę o 19.00, 191 gości  przybyło do hotelu w Wilkasach, by połączyć przyjemne  z pożytecznym. Podczas wytwornego balu nie tylko wspaniale się bawili, ale też zbierali fundusze, dzięki którym uczniowie SP w Spytkowie wyjadą na wycieczkę. 
            Uroczystość rozpoczęli pani Dorota Maliszewska i pan Mariusz Dobosz, główni organizatorzy tegorocznej imprezy, którzy przywitali zebranych gości i poprosili o uczczenie minutą ciszy świętej pamięci Prezydenta Gdańska pana Pawła Adamowicza. Następnie odczytano przemówienie, pani Dyrektor Justyny Kudła – Skura, która m. in. napisała:

„Marzę, abyście bawili się z rozmachem. Bo jak powiedział słynny polski aforysta Jan Sztautyngert:

„Mimo najszybszych samolotów,

Do wczoraj nie ma już powrotu….”.

Gospodarze podziękowali każdemu, kto zaangażował się w organizację balu. Lista była długa, ponieważ wiele osób wspiera naszą szkołę. Szczególne podziękowania należały się Pani Emilii Dryło, pani Kai Jasińskiej i Hotelowi Tajty, głównemu sponsorowi.

 Rodzice i pani Dyrektor podziękowali  najbardziej zaangażowanym w organizację balu pani Dorocie Maliszewskiej, pani  Joannie Wojciechowskiej, panu Mariuszowi Dobosz , panu Wiesławowi Steć.

 Po części oficjalnej, posileni przepysznym jedzeniem rozpoczęliśmy zabawę. Roztańczonemu towarzystwu do 5 rano przygrywał pan Jacek Wrzosek.

Wyjątkowo istotnym punktem programu wydarzenia była licytacja przedmiotów przekazanych przez darczyńców, którą świetnie, jak co roku poprowadzili pani Barbara Niedziejko i pan Wiesław Steć.

Była też loteria fantowa (około 250 przedmiotów). Każdy kupiony los wygrywał, a wartość fantu nie była mniejsza niż cena losu.

W tym roku udało się zebrać rekordową kwotę 23.000 zł.

Zadowoleni z karnawałowej imprezy goście na pożegnanie wyrazili chęć udziału w kolejnym Balu Charytatywnym Szkoły Podstawowej w Spytkowie, na który serdecznie zapraszamy, do zobaczenia za rok! 

 

Organizatorzy balu w imieniu uczniów, rodziców oraz własnym dziękują wszystkim, którzy przyłączyli się w jakikolwiek sposób do organizacji balu. Dobro czynione dziś wraca ze zdwojoną siłą.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Spytkowie Rights Reserved.


Facebook - Szkoła Podstawowa w Spytkowie