^Do góry
 • 1 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Szkoła dziecięcych marzeń
 • 2 Szkoła Podstawowa Spytkowo
  Szkoła która spełnia oczekiwania rodziców
 • 3 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Nieograniczone pokłady energii oraz uśmiech na twarzach uczniów.
 • 4 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Kadra nauczycieli którzy pochylają się nad każdym uczniem.
 • 5 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  TO NASZA SZKOŁA
SP Spytkowo

 

Społeczno-Oświatowe

Stowarzyszenie

Pomocy Pokrzywdzonym

i Niepełnosprawnym

  " Edukator" w Łomży

eduSCIENCE

RODO w szkole

Przyroda z klasą

Niepodległa

Podaruj 1%

 

 
 
 

🐻🐼Światowy Dzień Pluszowego Misia🐼🐻

27 listopada Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem panią Dorotą Maliszewską zorganizował w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia wszyscy pojawili się w szkole ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi. 
Zabawka ta towarzyszy dzieciom wiele lat, to nie tylko pluszowa przytulanka, to "ktoś" bardzo bliski i często niezastąpiony. Głównym celem popularyzacji w naszej szkole tego święta była chęć przypomnienia najważniejszych wartości jakimi są dzieciństwo, przyjaciel, miłość. Z tymi słowami łączy się właśnie Pluszowy Miś. Przyjaciel z dzieciństwa, zawsze wierny i oddany.
W przedszkolu zabawy zaczęły się od poznania naszych „gości”, którzy mieli bardzo interesujące imiona. Następnie pani Dorota przedstawiła przedszkolakom i uczniom klasy I prezentację dotyczącą historii pluszowego misia. Dzieci odwiedził również "prawdziwy" Pluszowy Miś, który opowiedział o sobie oraz zaprosił wszystkich do tańców. Każdy mógł zdobyć odznakę misia, ale najpierw musiał wykonać trudne zadanie. Niezwykłe spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciami. Na pożegnanie Pluszowy Miś podarował dzieciom słodkie przysmaki i powędrował do starszych klas. I tu czekało go miłe zaskoczenie, wszyscy uczniowie przynieśli swoje ulubione maskotki. W nagrodę Pluszowy Miś rozdawał słodkości i robił sobie ze wszystkimi pamiątkowe zdjęcia. Dorwał nawet nasza Panią Dyrektor i „cyknął sobie z Nią fotkę”.
Cały dzień upłynął w bardzo sympatycznej , ciepłej i rodzinnej atmosferze. Wszyscy przypomnieli sobie o swoich przyjaciołach, może troszeczkę zapomnianych. 
Na zakończenie spotkania stwierdziliśmy zgodnie ,że świat bez przyjaciół byłby bardzo ubogi . Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie za rok.

 

 

 

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Spytkowie Rights Reserved.


Facebook - Szkoła Podstawowa w Spytkowie