^Do góry
 • 1 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Szkoła dziecięcych marzeń
 • 2 Szkoła Podstawowa Spytkowo
  Szkoła która spełnia oczekiwania rodziców
 • 3 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Nieograniczone pokłady energii oraz uśmiech na twarzach uczniów.
 • 4 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Kadra nauczycieli którzy pochylają się nad każdym uczniem.
 • 5 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  TO NASZA SZKOŁA
SP Spytkowo

 

Społeczno-Oświatowe

Stowarzyszenie

Pomocy Pokrzywdzonym

i Niepełnosprawnym

  " Edukator" w Łomży

eduSCIENCE

RODO w szkole

Przyroda z klasą

Niepodległa

Podaruj 1%

 

 
 
 

Bal charytatywny w Hotelu Tajty

Niech żyje bal….

20 stycznia 2018 r. w restauracji Hotelu Tajty odbył się IV Bal Charytatywny na rzecz Szkoły Podstawowej w Spytkowie. Honorowy patronat nad balem objął Wójt Gminy Giżycko, pan Marek Jasudowicz.

Licznie zebrani goście - o cudownych sercach, wspaniała muzyka grana na żywo, pyszne jedzenie oraz niezwykła atmosfera – tak można w skrócie opisać tegoroczny Bal. A dodatkowo szczytny cel, który towarzyszył tej imprezie, czyli gromadzenie środków finansowych na szkolne wycieczki.

Uroczystość rozpoczęli pan Jarosław Gałęzowski, główny organizator oraz Dorota Maliszewska, którzy powitali zebranych gości i podziękowali wszystkim, którzy nie szczędzili sił i czasu, by tak wspaniała akcja mogła się odbyć. Następnie odczytano list od pani Dyrektor Justyny Kudła – Skura, która z przyczyn osobistych nie mogła uczestniczyć  w balu.

Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę. Roztańczonemu towarzystwu do 4 rano przygrywał pan Jacek Wrzosek.

Atrakcją wieczoru była licytacja przedmiotów ofiarowanych przez Sponsorów, przeprowadzona profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem przez panią Barbarę Niedziejko i pana Wiesława Steć. W trakcie balu odbyła się loteria fantowa. Goście mogli również skorzystać z Fotobudki.

Podczas uroczystości Rada Rodziców w imieniu swoim i pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Spytkowie podziękowała najbardziej zaangażowanym nauczycielom panu Jarosławowi Gałęzowskiemu, pani Dorocie Maliszewskiej oraz pani Joannie Wojciechowskiej.

Wspaniała atmosfera, która panowała podczas balu, sprzyjała aktywności i hojności bawiących się gości, dzięki temu udało się zebrać rekordową kwotę 20.000 zł.

Niech żyje bal!!!! Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom oraz osobom zaangażowanym w organizację tej wspaniałej imprezy. Jesteście wielcy i korzystając z okazji zapraszamy na kolejny bal już za rok.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Spytkowie Rights Reserved.


Facebook - Szkoła Podstawowa w Spytkowie