^Do góry
 • 1 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Szkoła dziecięcych marzeń
 • 2 Szkoła Podstawowa Spytkowo
  Szkoła która spełnia oczekiwania rodziców
 • 3 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Nieograniczone pokłady energii oraz uśmiech na twarzach uczniów.
 • 4 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Kadra nauczycieli którzy pochylają się nad każdym uczniem.
 • 5 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  TO NASZA SZKOŁA
SP Spytkowo

 

Społeczno-Oświatowe

Stowarzyszenie

Pomocy Pokrzywdzonym

i Niepełnosprawnym

  " Edukator" w Łomży

eduSCIENCE

RODO w szkole

Przyroda z klasą

Niepodległa

Podaruj 1%

 

 
 
 

Wycieczka do Białegostoku

14 listopada uczniowie uczestniczący w pozalekcyjnych zajęciach teatralnych z zakresu profilaktyki uzależnień wyjechali na wycieczkę do Białegostoku. Główną atrakcją była wizyta w Białostockim Teatrze Lalek. Tam obejrzeliśmy przedstawienie pod tytułem „Cudowna lampa Aladyna”. Piękna scenografia, obrotowa scena, lalki na sznurkach, muzyka na żywo to wszystko sprawiło, że ten spektakl na długo pozostanie w naszych głowach.

Korzystając z okazji, że byliśmy niedaleko zwiedziliśmy Muzeum Podlaskie w Białymstoku i tam obejrzeliśmy wystawę malarstwa polskiego.               Tu również dzięki pani Run dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji na temat sztuki.

Potem zjedliśmy smaczny obiad i nabraliśmy sił na zwiedzanie kolejnych atrakcji. Tym razem pojechaliśmy do Galerii Jurowieckiej, aby podziwiać największą w Polsce Wystawę Budowli z Klocków Lego. Ogromne wrażenie wywarła budowla  Titanica. Zbudowana z pół miliona klocków w skali 1:25, budowla ma 11 metrów długości i blisko 3 metry wysokości. Makieta Titanica powstała z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów. Następnie każdy mógł skorzystać ze strefy zabaw, stworzyć własną konstrukcję z klocków lub po prostu pooglądać eksponaty.

Na zakończenie każdy mógł wybrać sobie coś smacznego w McDonald's. Po dniu pełnym atrakcji wróciliśmy do domu zmęczeni, ale jakże zadowoleni.

          Dziękujemy wójtowi Gminy Giżycko, Urzędowi Gminy Giżycko oraz pani Helenie Sałata za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Spytkowie Rights Reserved.


Facebook - Szkoła Podstawowa w Spytkowie