^Do góry
 • 1 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Szkoła dziecięcych marzeń
 • 2 Szkoła Podstawowa Spytkowo
  Szkoła która spełnia oczekiwania rodziców
 • 3 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Nieograniczone pokłady energii oraz uśmiech na twarzach uczniów.
 • 4 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Kadra nauczycieli którzy pochylają się nad każdym uczniem.
 • 5 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  TO NASZA SZKOŁA
SP Spytkowo

 

Społeczno-Oświatowe

Stowarzyszenie

Pomocy Pokrzywdzonym

i Niepełnosprawnym

  " Edukator" w Łomży

eduSCIENCE

RODO w szkole

Przyroda z klasą

Niepodległa

Podaruj 1%

 

 
 
 

DZIEŃ OTWARTY W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

Dnia 11 kwietnia 2017 r. w naszej szkole  został zorganizowany Dzień Otwarty dla dzieci ubiegających się o przyjęcie do placówki. Na przyszłych przedszkolaków i uczniów  czekało wiele atrakcji.

O godzinie 9.00 goście zostali serdecznie powitani przez panią dyrektor Justynę Kudła – Skura.   Po powitaniu wszyscy mieli możliwość uczestniczenia w porannych zajęciach przedszkolaków prowadzonych przez panią Joannę Wojciechowską, następnie odbyła się pokazowa lekcja języka angielskiego prowadzona przez panią Wiesławę Romankiewicz. Kolejną atrakcją  było krótkie przedstawienie przygotowane przez panią Dorotę Maliszewską                               i uczniów klasy I i II. Dzieci pięknie wystrojone w wiosenne stroje, przy muzyce Vivaldiego zaakcentowały nadejście wiosny. Po krótkim przedstawieniu pani Justyna Tracichleb  zabrała gości na zajęcia plastyczne, na których powstały piękne baranki wielkanocne.

Przyszli wychowankowie chętnie włączali się do zajęć zorganizowanych przez nauczycielki. Podczas swobodnych zabaw mieli okazję poznać swoich rówieśników, mogli również oswoić się z nowym miejscem, aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić. Najwięcej jednak emocji wzbudziły zabawy ruchowe z chustą animacyjną prowadzone przez uczennice klasy VI Aleksandrę Stankiewicz i Natalię Wojciechowską.

Był to dzień wesoły, kolorowy i pełny wrażeń. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i wręczeniem dyplomów dla najmłodszych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Spytkowie Rights Reserved.


Facebook - Szkoła Podstawowa w Spytkowie