^Do góry
 • 1 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Szkoła dziecięcych marzeń
 • 2 Szkoła Podstawowa Spytkowo
  Szkoła która spełnia oczekiwania rodziców
 • 3 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Nieograniczone pokłady energii oraz uśmiech na twarzach uczniów.
 • 4 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Kadra nauczycieli którzy pochylają się nad każdym uczniem.
 • 5 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  TO NASZA SZKOŁA
SP Spytkowo

 

Społeczno-Oświatowe

Stowarzyszenie

Pomocy Pokrzywdzonym

i Niepełnosprawnym

  " Edukator" w Łomży

eduSCIENCE

RODO w szkole

Przyroda z klasą

Niepodległa

Podaruj 1%

 

 
 
 

GALA ROZDANIA OSKARÓW

14 października 2016 roku w naszej szkole odbyła się gala wręczenia Oskarów. Tak, szanowni Państwo, nie przesłyszeli się Państwo! Gala rozdania najprawdziwszych Oskarów! Nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej otrzymali nasi Drodzy Nauczyciele i Pracownicy szkoły , dla których Złote Medale, Róże , Lwy czy inne zwierzęta to za mało!
Bo przecież życie to film, szkoła to plan filmowy, a nauczyciele i uczniowie to aktorzy, którzy wspólnie odgrywają swoje role zapisane w scenariuszu, jakim jest program nauczania. Reżyserem jest nasza Pani Minister, a montuje to wszystko nasza Pani Dyrektor.
Nauczyciele i inni pracownicy szkoły byli nominowani aż w 14  kategoriach. 

Kiedy rozpoczynaliśmy edukacjęw tej szkole, każdy z nas trochę się bał. To był strach przed nowym otoczeniem i nowymi nauczycielami. Aż nagle wśród tylu spracowanych osób pojawiła się ta  jedyna. Nauczycielkę, któraopiekuje się najmłodszymi uczniami, panią Joannę Wojciechowską postanowiliśmy nagrodzić Oskarem: "CHODZĄCA CIERPLIWOŚĆ".

Wiemy, jak trudno jest dzieciom odnaleźć się w gąszczu zawiłych liter. Na szczęście mamy miłą nauczycielkę, która wszystkie trudności rozprasza na tablicy.  W kategorii „OAZA SPOKOJU” Oskara otrzymała pani Kamila Kucharewicz.

 

Laureatką nagrody POMOCNA DŁOŃ za to że zawsze jest z nami, zawsze nam doradzi i pomoże w trudnych chwilach, możemy na nią liczyć została pani Dorota Maliszewska.

 

Codzienne życie ucznia pełne jest pokus – jak to dobrze, że są osoby, które dbają o to, by przekazywać nam jeszcze dokładniej niż pozostali pedagodzy prawdy moralne i uczyć jak rozróżniać dobro od zła.

Za uczenie nas prawdy o Bogu i miłości do niego w kategorii WIELKI ANIOŁ nagrodzony zostały pan Jarosław Gałęzowski.

 

W kategorii „TALENT WSZECHSTRONNY”– za próby wyzwolenia w nas talentów muzycznych i plastycznych otrzymała właścicielka przyjemnego głosu pani Basia Run.

 

45 minut w szkolnej twardej ławce to często zbyt wiele dla zwykłego, szarego ucznia. Dzięki Opatrzności za to, że dała choć jednego belfra, który może nas od ławek wybawić!!! Temu, który wybawia nas z opresji, a przy tym – zgodnie z powiedzeniem „ w zdrowym ciele, zdrowy duch” dba o nasza sportową kondycję wręczyliśmy Oskara „SIŁACZ ROKU”. 

 

Dokładność, precyzja...jej bystry wzrok wychwyci każdą nieścisłość, zły wynik, ale też i wypatrzy... nazwijmy ich – niezbyt pilnymi – uczniów, którzy próbują coś podejrzeć na klasówce.

Statuetkę „POTĘGA ROKU” otrzymała pani Irenka Mamryk.

 

W kategorii „ANGIELSKA DUSZA” za uczenie nas języka angielskiego i wiele uśmiechów na każdej lekcji zwyciężczynią została pani Wiesia Romankiewicz.

 

Oskara w kategorii „ZŁOTA MYSZKA”, za cierpliwe uświadamianie nam, że komputer to nie tylko gry i Internet, otrzymała pani Justyna Tracichleb.

 

 

Każdego dnia spotykamy na swojej drodze większe lub mniejsze problemy. Są nauczyciele, którzy potrafią swoim postępowaniem rozładować napiętą sytuację i powodują, że świat staje się znośniejszy. „LUZAKIEM ROKU” został pan Wojciech Jankowski.

 

Zwyciężczynią w kategorii „PROPAGATOR PRZESZŁOŚCI” -za wbijanie nam do głowy epok historycznych oraz tłumaczenie „z polskiego na nasze” tekstów źródłowych - została pani Iwona Arasimowicz.

 

Abyśmy nie zginęli w gąszczu kurzu, nie skręcili nóg na korytarzach ani nie przytrzasnęli sobie palców potrzeba jest jeszcze opieki pracowników administracyjnych – pani sprzątaczki i pana konserwatora.

Im również wręczylimy Oskary: dla Pani Jadwigi statuetkę „PERFEKCYJNA PANI SZKOŁY” oraz dla pana Darka statuetkę „UKRYTY TALENT”.  

 

Najcenniejsza z nagród przypadła osobie niepowtarzalnej,  która troszczy się nie tylko o nas, ale i o pozostałych pracowników szkoły.

Dzięki tej osobie szkoła staje sie naszym drugim domem.

Oskar „SERCE NA DŁONI”  trafił do rąk Naszej Szanownej Pani Dyrektor.

 

Mamy nadzieję, że nikt nie poczuł się urażony naszym rankingiem i tym jak Was postrzegamy. Choć może i my uczniowie mamy wad wiele jedno jest pewne kochamy Was drodzy nauczyciele 

 

 

                                                                             Samorząd Uczniowski

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Spytkowie Rights Reserved.


Facebook - Szkoła Podstawowa w Spytkowie