^Do góry
 • 1 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Szkoła dziecięcych marzeń
 • 2 Szkoła Podstawowa Spytkowo
  Szkoła która spełnia oczekiwania rodziców
 • 3 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Nieograniczone pokłady energii oraz uśmiech na twarzach uczniów.
 • 4 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Kadra nauczycieli którzy pochylają się nad każdym uczniem.
 • 5 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  TO NASZA SZKOŁA
SP Spytkowo

 

Społeczno-Oświatowe

Stowarzyszenie

Pomocy Pokrzywdzonym

i Niepełnosprawnym

  " Edukator" w Łomży

eduSCIENCE

RODO w szkole

Przyroda z klasą

Niepodległa

Podaruj 1%

 

 
 
 

Wycieczka na Litwę : Wilno – Troki – Kowno

W dniach 10-12.06.2016r. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Spytkowie, absolwenci oraz opiekunowie uczestniczyli w wycieczce szkolnej na Litwę. Atrakcją pierwszego dnia był Aquapark w Druskiennikach. Wrażenia niesamowite, wspaniała zabawa i dwugodzinny relaks.

Na nocleg udaliśmy się do hotelu „Europolis” w centrum Wilna. Następnego dnia zwiedzaliśmy Wilno: Uniwersytet Wileński, Kościół św. Anny, Katedra św. Stanisława, cmentarz „Rossa”, Ostra Brama z cudownym obrazem Matki Boskiej i inne zabytki. W niedzielę po śniadaniu wyjechaliśmy do Trok. Mogliśmy tam zwiedzić Zamek Książąt Litewskich na wyspie ( miniatura Zamku Krzyżackiego w Malborku), ale też rozsmakować się w pysznych kibinach z rosołem. Kolejnym etapem wycieczki było Kowno. Bardzo ładne Stare Miasto. Nie wszystko jednak mogliśmy zobaczyć, gdyż tego dnia odbywał się maraton      i większość część miasta została wyłączona z ruchu. Potem już droga do granicy z Polską. Po naszej stronie w barze Morena zatrzymaliśmy się na ostatni posiłek i w Spytkowie byliśmy na godzinę 20.30

Wycieczka była bardzo atrakcyjna, a doszła do skutku dzięki godnej postawie mieszkańców Spytkowa, rodziców, Wójtowi Gminy Giżycko, Stowarzyszeniu „ Edukator” w Łomży i wszystkich tych, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie.

Osobne podziękowanie dedykujemy biurowi podróży „SAMBIA” w Olecku, które w sposób profesjonalny zorganizowało nam pobyt na ziemi litewskiej.

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Spytkowie Rights Reserved.


Facebook - Szkoła Podstawowa w Spytkowie