^Do góry
 • 1 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Szkoła dziecięcych marzeń
 • 2 Szkoła Podstawowa Spytkowo
  Szkoła która spełnia oczekiwania rodziców
 • 3 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Nieograniczone pokłady energii oraz uśmiech na twarzach uczniów.
 • 4 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Kadra nauczycieli którzy pochylają się nad każdym uczniem.
 • 5 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  TO NASZA SZKOŁA
SP Spytkowo

 

Społeczno-Oświatowe

Stowarzyszenie

Pomocy Pokrzywdzonym

i Niepełnosprawnym

  " Edukator" w Łomży

eduSCIENCE

RODO w szkole

Przyroda z klasą

Niepodległa

Podaruj 1%

 

 
 
 

DZIEŃ WIOSNY

Wiosna to najpiękniejsza pora roku. Kojarzy nam się z rozkwitającą przyrodą, ze słonecznym oddechem wiatru, z pierwszymi zielonymi pąkami pojawiającymi się na nagich gałęziach . Oto na naszych oczach budzi się do życia cały otaczający nas świat. Topnieją śniegi, nieśmiało rozkwitają pierwsze kwiaty. Ptaki powracają z ciepłych krajów. To znaki odchodzącej od nas zimy, z którą żegnamy się każdego roku w sposób symboliczny.

            Wspólne obchody Pierwszego Dnia Wiosny na stałe wpisały się w kalendarz imprez i uroczystości naszej szkoły. Głównym celem imprezy była integracja uczniów, motywowanie do pracy na rzecz klasy, szkoły oraz wdrażanie do zdrowej rywalizacji.

             Dzień ten był pełen atrakcji. Rozpoczął się od rozwiązywania wiosennych łamigłówek i wykonania papierowych owadów, które ozdobiły naszą szkołę. Kolejnym punktem obchodów Pierwszego Dnia Wiosny było klasowe przygotowanie transparentów o wiośnie, ułożenia wiosennych wierszy oraz  wykonanie smacznych i kolorowych potraw. Następnie uczniowie obejrzeli przedstawienie „Poszukiwania wiosny” przygotowane przez klasę II i III  pod kierunkiem pani Kamili Kucharewicz. Został także rozstrzygnięty konkurs „Mam talent”, w którym zwyciężyli:

I miejsce – Natalia Wojciechowska, Aleksandra Sobczak i Patrycja Bogdaniuk

II miejsce – Jakub Karasiewicz

III miejsce – Oksana Kmit

wyróżnienie – Łukasz Sielewicz.

 

            Wszyscy wyróżnieni otrzymali słodkie nagrody, a pozostali uczestnicy zostali obdarowani cukierkami . Na zakończenie wspólnie wykonaliśmy Marzannę, którą głośno pożegnaliśmy.

             Dzień był bardzo udany, uczniowie zadowoleni z tak spędzonego czasu, na wielu twarzach gościł ciągły uśmiech i widać było ogromną radość.

 

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Spytkowie Rights Reserved.


Facebook - Szkoła Podstawowa w Spytkowie