^Do góry
 • 1 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Szkoła dziecięcych marzeń
 • 2 Szkoła Podstawowa Spytkowo
  Szkoła która spełnia oczekiwania rodziców
 • 3 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Nieograniczone pokłady energii oraz uśmiech na twarzach uczniów.
 • 4 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  Kadra nauczycieli którzy pochylają się nad każdym uczniem.
 • 5 Szkoła Podstawowa w Spytkowie
  TO NASZA SZKOŁA
SP Spytkowo

 

Społeczno-Oświatowe

Stowarzyszenie

Pomocy Pokrzywdzonym

i Niepełnosprawnym

  " Edukator" w Łomży

eduSCIENCE

RODO w szkole

Przyroda z klasą

Niepodległa

Podaruj 1%

 

 
 
 

BAL CHARYTATYWNY

Kolejny Bal Charytatywny za nami…

W sobotę 23 stycznia 2016 r. w restauracji Hotelu Tajty odbył się kolejny bal charytatywny na rzecz Szkoły Podstawowej w Spytkowie. Honorowy Patronat nad balem objął Wójt Gminy Giżycko, Pan Marek Jasudowicz.

 Po ubiegłorocznej udanej imprezie wolne miejsca bardzo szybko się zapełniły. W tym roku na balu bawiły się 164 osoby. Wśród gości byli rodzice, nauczyciele i wszyscy przyjaciele szkoły, którzy lubią dobrą zabawę i chcieli zaangażować się w pomoc na rzecz dzieci. Roztańczonemu towarzystwu przygrywał do godziny 5 rano Pan Jacek Wrzosek.

Celem tych bali jest integracja środowiska, budowanie życzliwego klimatu wokół szkoły i przede wszystkim gromadzenie środków finansowych na szkolne wycieczki.

Uroczystość otworzył Pan Jarosław Gałęzowski, główny organizator, który powitał gości i podziękował wszystkim uczestnikom za przybycie, zachęcił do licytacji i zabawy oraz czuwał nad całością imprezy.

Posileni przepyszną kolacją goście momentalnie zapełnili salę taneczną.W miarę upływu czasu atmosfera stawała się coraz bardziej rodzinna. Na parkiecie nie ubywało par, wręcz przeciwnie – kolejne zabawy angażowały więcej osób. Wspaniały nastrój nie opuścił zebranych aż do końca balu.

Atrakcją wieczoru była licytacja otrzymanych od sponsorów darów, którą z humorem poprowadzili Pani Barbara Niedziejko i Pan Wiesław Steć.

Wydarzenie to przyniosło  rekordową  kwotę 10.000 zł. Całkowity dochód z balu przeznaczony zostanie na wycieczkę dla uczniów naszej szkoły.

Zadowoleni z karnawałowej imprezy goście na pożegnanie wyrazili chęć udziału w kolejnym Balu Charytatywnym Szkoły Podstawowej w Spytkowie za rok.

W imieniu Rady Rodziców, Dyrekcji i Nauczycieli Szkoły Podstawowej w Spytkowie serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację balu. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę osób, które nie szczędziły sił i czasu, by tak wspaniała akcja mogła się odbyć.

 

 

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Szkoła Podstawowa w Spytkowie Rights Reserved.


Facebook - Szkoła Podstawowa w Spytkowie